Internetový obchod www.geoteam.cz


KONTAKTY

Kontakt

Mobil: 777 306494
Telefon : +420 519 321 301
E-mail : geoteam@geoteam.cz

NOVINKY E-MAILEM

Máte zájem o zasílaní informací o novinkách, slevách a cenových akcích? Napište sem svou e-mailovou adresu:

ČLÁNKY / NOVINKY / AKCE

Servis

O nás

OZNÁMENÍ

Zaregistrujte se a nakupujte s 2% slevou na celý sortiment.

Kamenný obchod:

Geoteam s.r.o.
U Nemocnice 3373/6A
690 02 Břeclav
mob. 777 306 494

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

O nás

Geoteam s.r.o - prodej geodetických a stavebních měřících přístrojů.

Geoteam s.r.o. Vám nabízí široký sortiment stavební a měřící techniky a měřicích doplňků. Od roku 2003 Vám nabízíme to nejlepší pro měření. V našem sortimentu naleznete: Nivelační přístroje, křížové a bodové lasery, rotační lasery, úhloměry, vodováhy, stativy, pásma a metry, dálkoměry, měřicí kolečka, vlhkoměry, teploměry, zvukoměry, které Vám nabízíme ve vysoké kvalitě od špičkových světových výrobců geodetické a stavební, nivelační a měřící techniky.
 
Prodej, servis a kalibrace měřících přístrojů
Kromě měřicích přístrojů nabízíme i kvalitní a servis, kalibraci a poradenství pro celý sortiment měřicích přístrojů a měřidel.
Máme dlouholeté zkušenosti s geodetické, stavební a měřící technikou poradíme Vám s výběrem GPS stanic, totálních stanic, niveláků, teodolitů, dálkoměrů, laserů či laserových vodováh.
 
Pásma metry a vodováhy
V našem sortimentu naleznete kvalitní pásma a metry první a druhé třídy, také odolné dvoj a trojlibelové vodováhy, přesné hliníkové vodováhy, laserové a magnetické vodováhy od výrobce profi nářadí značky SOLA.
 
Úhloměry
Pro měření dále nabízíme digitální úhloměry s digitálním i manuálním odečtením úhlů případně kombinací úhloměru a sklonoměrem v jednom. Úhloměry a sklonoměrem jsou od výrobce profesionální měřící techniky SOLA a Nedo.
 
Nivelační přístroje
Z nivelačních přístrojů nabízíme vhodné přístroje pro stavaře a geodety v několika cenových hladinách a akčních cenách. Nivelační přístroje, niveláky nabízíme od kvalitních výrobců Nedo a Leica.
 
Digitální a laserové dálkoměry
Na jednoduché a rychlé proměření a určení přesné vzdálenosti doporučujeme digitální dálkoměry s dosahem až do 200m a přesností ± 1 mm.
 
Ostatní Sortiment
Vyberte si ze širokého sortimentu GPS lokátorů, měřičů vzdálenosti, laserových vodováh, GPS navigací, značkovacích sprejů, dřevěných kolíků, sprejů, hřebíků, výtyček, hranolů a mnoho dalšího sortimentu.
 
O Firmě
Společnost Geoteam patří již dlouhá léta k dodavatelům geodetické, nivelační a stavební měřící techniky v ČR.
 
Činnost společnosti

Společnost se zabývá obchodní činností a službami souvisejícími s prodejem geodetických a stavebních měřicích přístrojů. Měření je zajištěno kvalitní měřící technikou od předních světových výrobců. V rámci obchodní činnosti jsme zástupcem firmy ADA, Geofennel, Nedo, ALTUS, SOLA, Pentax, Leica, PLS, Topcon, Geomax, SONIM, Tramex, Hedü, Goecke, Nestle a dalších.

 

 
AKCE

NEJ

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Obrázek tovaru

Dřevěný kolík 50cm - 25 ks

Rozměry jsou 2 x 3 x 50 cm. Spodní část znaku...

Cena: 175 Kč bez DPH

DETAIL

PARTNEŘI
©2009 - 2018 Mediahost.sk TOPlist