Internetový obchod www.geoteam.cz


KONTAKTY

Kontakt

Mobil: 777 306494
E-mail : geoteam@geoteam.cz

NOVINKY E-MAILEM

Máte zájem o zasílaní informací o novinkách, slevách a cenových akcích? Napište sem svou e-mailovou adresu:

ČLÁNKY / NOVINKY / AKCE

Recyklace elektroodpadu a baterií

Servis

O nás

OZNÁMENÍ

Zaregistrujte se a nakupujte s 2% slevou na celý sortiment.

Kamenný obchod:

Geoteam s.r.o.
U Nemocnice 3373/6A
690 02 Břeclav
mob. 777 306 494

PŘIHLÁŠENÍ A REGISTRACE

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomněli jste heslo?

JEŠTĚ NEMÁTE KONTO?


Vytvořte si nový účet

Ještě nemáte svůj zákaznický účet? Není nic snažšího, než zřídit si ho hned teď.

Registrovat

OZNÁMENÍ

 

Zaregistrováním na naší stránce, získáváte automaticky slevu 2% na celý sortiment.

Vážení zákazníci, vzhledem k čerpání dovolených u většiny našich dodavatelů, doporučujeme ověření dostupnosti produktů, které nejsou skladem, na tel. čísle 777306494 nebo na mejlové adrese geoteam@geoteam.cz.

Děkujeme za pochopení.

O nás

Geoteam s.r.o. je specializovaný obchod se stavební měřící technikou. Již 21 let vám nabízíme široký sortiment produktů od předních výrobců a neustále přinášíme na trh nové inovativní značky a řešení. V naší kamenné prodejně poskytujeme odborné poradenství a zabezpečujeme servis a kalibraci přístrojů. Na základě dlouholetých zkušeností Vám poradíme s výběrem vhodného měřícího přístroje.

Geoteam s.r.o. Vám nabízí široký sortiment stavební a měřící techniky a měřicích doplňků. Od roku 2003 Vám nabízíme to nejlepší pro měření. V našem sortimentu naleznete: Nivelační přístroje, křížové a bodové lasery, rotační lasery, úhloměry, vodováhy, stativy, pásma a metry, dálkoměry, měřicí kolečka, vlhkoměry, teploměry, zvukoměry, které Vám nabízíme ve vysoké kvalitě od špičkových světových výrobců geodetické a stavební, nivelační a měřící techniky.
 
Prodej, servis a kalibrace měřících přístrojů
Kromě měřicích přístrojů nabízíme i kvalitní a servis, kalibraci a poradenství pro celý sortiment měřicích přístrojů a měřidel.
Máme dlouholeté zkušenosti s geodetické, stavební a měřící technikou poradíme Vám s výběrem GPS stanic, totálních stanic, niveláků, teodolitů, dálkoměrů, laserů či laserových vodováh.
 
Pásma metry a vodováhy
V našem sortimentu naleznete kvalitní pásma a metry první a druhé třídy, také odolné dvoj a trojlibelové vodováhy, přesné hliníkové vodováhy, laserové a magnetické vodováhy od výrobce profi nářadí značky SOLA.
 
Úhloměry
Pro měření dále nabízíme digitální úhloměry s digitálním i manuálním odečtením úhlů případně kombinací úhloměru a sklonoměrem v jednom. Úhloměry a sklonoměrem jsou od výrobce profesionální měřící techniky SOLA a Nedo.
 
Nivelační přístroje
Z nivelačních přístrojů nabízíme vhodné přístroje pro stavaře a geodety v několika cenových hladinách a akčních cenách. Nivelační přístroje, niveláky nabízíme od kvalitních výrobců Nedo a Leica.
 
Digitální a laserové dálkoměry
Na jednoduché a rychlé proměření a určení přesné vzdálenosti doporučujeme digitální dálkoměry s dosahem až do 200m a přesností ± 1 mm.
 
Ostatní Sortiment
Vyberte si ze širokého sortimentu GPS lokátorů, měřičů vzdálenosti, laserových vodováh, GPS navigací, značkovacích sprejů, dřevěných kolíků, sprejů, hřebíků, výtyček, hranolů a mnoho dalšího sortimentu.
 
O Firmě
Společnost Geoteam patří již dlouhá léta k dodavatelům geodetické, nivelační a stavební měřící techniky v ČR.
 
Činnost společnosti

Společnost se zabývá obchodní činností a službami souvisejícími s prodejem geodetických a stavebních měřicích přístrojů. Měření je zajištěno kvalitní měřící technikou od předních světových výrobců. V rámci obchodní činnosti jsme zástupcem firmy ADA, Geofennel, Nedo, ALTUS, SOLA, Pentax, Leica, Topcon, Geomax, Tramex, Hedü a dalších.


AKCE

NEJ

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Obrázek tovaru

Dřevěný kolík 50cm - 25 ks

Rozměry jsou 2 x 3 x 50 cm. Spodní část...

Cena: 220 Kč bez DPH

DETAIL

PARTNEŘI

Loga http://www.geoteam.sk/

Loga http://www.hedue.eu/default/en

Loga https://www.sola.at/cz-cs

Loga http://www.adainstruments.com/

Loga http://www.nedo.com/

Loga http://www.geoteam.sk

Loga http://penzionumoravcu.cz/


©2009 - 2024 Mediahost.sk